רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

ראשי כללי דרכים נוספות לעשות כסף בעידן הקורונה

דרכים נוספות לעשות כסף בעידן הקורונה

admin כללי 25.11.20

ההוצאה ההמונית של עובדים לחל"ת, ההגבלות המחמירות על עסקים במגוון תחומים במשק הישראלי, המענה החלקי של הביטוח הלאומי והמענקים המעליבים שמוצעים כיום לעסקים הכורעים תחת העומס, מציבים כיום רבים מהחברה הישראלים מול משבר חסר תקדים. רבים מהעסקים נסגרים ומספר המובטלים מגיע לשיאים חדשים מדי חודש. כאשר יותר ויותר מאיתנו מאבדים את מטה לחמם, חשוב שנשמור על יצירתיות ונחפש אחר פתרונות חדשים לייצר מקורות הכנסה. כדי לסייע לך במשימה, אספנו כמה רעיונות שיאפשרו לך לקבל מעט אוויר לנשימה, בתקווה לימים יציבים יותר.

יצירת קורס דיגיטלי

העידן הדיגיטלי מספק לנו כיום יותר מאי פעם כלים רבים להפקת רווחים מהכישרונות שלנו. יש לך מיומנות או כישרון אטרקטיביים? ניתן ליצור בקלות קורס וידאו נוח וידידותי ולהציע אותו למכירה על פלטפורמה דיגיטלית נגישה. אם נקדם את הקורס בצורה נבונה בגוגל וברשתות החברתיות, נוכל להגיע לאנשים רבים שתמיד רצו ללמוד כיצד לאפות פיצה ביתית ברמה של מסעדה, לבנות רהיטים ממשטחים או לבנות חממה במרפסת וליצור אפיק הכנסה יצירתי, מהנה ורווחי.

להיפטר מרכבים ישנים שאין בהם שימוש

מספר הרכבים הישנים בישראל הולך ועולה ורק מעט בעלי רכבים טורחים להוריד אותם מהכביש. רבים אינם מודעים להוצאה הכספית האדירה והמיותרת שהרכב הישן עשוי לגרור. עלויות הביטוח והאגרות והסיכון שבקנסות עקב העמדת הרכב במרחב הציבורי, מגיעות לסכומים משמעותיים. בהתחשב בעובדה שמדובר ברכב חסר תועלת לחלוטין, היפטרות ממנו עשויה לחסוך לא מעט. 

מכירת רכב לפירוק תאפשר לך להיפטר מהצרה הזו באופן אחראי לסביבה ואפילו לקבל סכום קטן עבור הרכב שיישלח למחזור.

אספקת שירותים במודל פרילאנס

ניתן להמיר רבים מהכישורים המקצועיים שלנו לעבודה מהבית במסגרת עצמאית. בין אם יש לך ניסיון וכישרון בניהול אדמיניסטרטיבי, במכירות, בשירותי תרגום, כתיבה ועריכה, או עיצוב גרפי, ניתן להציע את שירותיך למגוון חברות הזקוקות כעת לידיים עובדות גם תחת מגבלות הריחוק החברתי וליהנות מהכנסה קבועה.

באתרי פרילאנסרים כמו Fiverr, או X Place, ניתן להציע את שירותיך ולקבל פניות מלקוחות ישירות לדף הפרופיל שלך שעשויים ליצור שיתופי פעולה ארוכי טווח.

מכירת אוכל מוכן למשפחות

משבר הקורונה מציב אתגרים רבים למשפחות גם בניהול השוטף של הבית. כאשר רבים מחפשים אחר מקורות הכנסה בטוחים יותר ולאור העובדה שהילדים נשארים כעת בבית, לא תמיד נותר זמן לבשל אוכל בריא ומזין. יש לך כישרון בישול? זוהי ההזדמנות שלך להציע לאנשים בסביבתך שירות נוח ונעים שיאפשר להם ליהנות מדי יום מארוחה חמה, טעימה ובריאה. 

טלמרקטינג ומילוי סקרים

על אף שמדובר בתחום עתיק שעומד להיעלם מהעולם, הדרישה עודנה קיימת. מדובר בעבודה נוחה שניתן לנהל בקלות מהבית וגם אם השכר אינו מזהיר, הוא בהחלט עדיף מלא כלום ומאפשר להפיק רווחים במאמץ מינימלי.

הבאה הבא קודם הבא
לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך