רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

ראשי כללי טיפולים לרכב חדש

טיפולים לרכב חדש

admin כללי 27.11.18

טיפולים לרכב חדש

הכבישים בישראל מוצפים ברכבים חדשים. אין כמו להתחדש. גם רכבים חדשים צריכים טיפול. טיפולים לרכב חדש יכולים להיות בדיקות תקופתיות, החלפות של רכיבים שנפגמו וכיוצא בזה. גם ברכב חדש, כדי להיות בטוח במאה אחוז שאין לך מה לדאוג בנסיעה, ולהיות בראש שקט, אתה מוזמן להתייעץ ולוודא שהכל טוב אצלך. תתחדש וסע לשלום.

למה צריך לבצע טיפולים לרכב חדש?

במקרים מסוימים, ישנם נהגים שמרגישים שיש צורך לקחת את הרכב החדש שקנו ולוודא שהכל תקין. לא כולם מצליחים לסמוך על מגרש הרכב שמכר להם. טיפול לרכב חדש לפני שהוא עולה על הכביש על ידי גורם מוסמך לכך, מאפשרת להרגיש שקט פנימי.

הכביש הוא לא מקום להימורים. לכן אתה מעדיף שרכבך יעלה על הכביש רק לאחר שבדקת ווידאת כי הוא תקין לגמרי, כך שתוכל להנות ממנו בראש שקט ולהיות רגוע שעשית הכל למען נסיעה בטוחה. במוסך משה ממן מבצעים את כל סוגי הבדיקות הנחוצות בהתחייבות. אנו קפדניים מאוד מתוך ההבנה כי אם אנו נפספס תקלה היא יכולה לעלות לך בטווח הארוך הרבה כסף וגם לסכן אותך ואת סובביך.

מוסך מורשה לטיפולים לרכב חדש

אנו מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה. יש לנו ניסיון רב בטיפול ברכבים חדשים וישנים. אנו מעבירים טסטים, מתקנים גיר, מתקנים מנועים, ומטפלים בכל הקשור לרכב שלך. מוסך משה ממן הוא מוסך מקצועי בעל ותק רב שנים והרבה מאוד ניסיון בכל הקשור לטיפול ותיקון. מזמינים אותך להצטרף לקהל הלקוחות שלנו ולהנות משירות מעולה ואדיב.

השקעה לטווח ארוך

יש מי שרואה ברכבו כהשקעה. נכס. כדי לשמור על ההשקעה שלך לטווח ארוך כדאי להקפיד לעשות טיפולים לרכב שלך. גם עם רכב חדש חובה להקפיד על הטיפולים שבשגרה על מנת לשמור על מצבו המכאני והבטיחותי לפי הוראות היצרן. במוסך משה ממן עושים את כל הטיפולים הדרושים בכל סוגי הרכבים. אז אם גם אתה מחפש מוסך שיהייה זמין עבורך ויבצע את הטיפולים הנדרשים בצורה הטובה ביותר תגיע אלינו ולא תתאכזב.

שירות מהיר ומשתלם

אנו מקפידים על מתן שירות טוב, איכותי ומהיר. אנו מבינים כמה כלי הרכב הוא חיוני ונחוץ בחיי היום יום ולכן מבצעים את טיפולי הרכבים ביעילות ובזריזות. כל אנשי המקצוע אצלנו הם בעלי ניסיון רב שנים בטיפול במכוניות חדשות וישנות. אין תקלה שלא ראו ואין בעיה שלא פתרו. לכן אל תהסס. בשירותי רכב משה ממן יבצעו עבורך כל טיפול שהרכב שלך יזדקק לו ובצורה המקצועית ביותר. לא דוחים טיפול ברכב. אם אתה צריך לטפל בו, אל תתעצל. הבא את הרכב שלך אלינו בהקדם האפשרי על מנת שנוכל להתחיל בעבודה. אנא הקפד על טיפולים תקופתיים לפי ספר הרכב וכך תשמור על רכבך לאורך זמן ותמנע תקלות מיותרות.

מחירים נוחים וזמינות מידית

מחירים כמו שלנו לא תמצאו בשום מקום! בשילוב עם העבודה המקצועית, זמן המתנה קצר ואיכות עבודה שכמותה לא ראית אין ספק כי משתלם לך לשים את רכבך לטיפול אצלנו. אנו גובים תשלום עבור חלקי חילוף במידה וצריך ולפי שעות עבודה. אנו גובים כסף רק על עבודה שבוצעה ומעדכנים אותך על המחיר לפני תחילת העבודה. שקיפות מול הלקוח ואמינות מלאה חשובים לנו מאוד, על כן אנו מקפידים לעשות זאת מול כל לקוח ולקוח. העבודה שאנו מבצעים על הרכבים מתבצעת במהירות המינימלית על מנת שאתה תוכל לקבל את הרכב שלך כמה שיותר מהר ולהמשיך בשגרת החיים שלך. מחכים לך עוד היום.

הבאה הבא הבא
לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך