רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

ראשי כללי טיפול לרכב

טיפול לרכב

צוות האתר כללי 12.01.19

טיפול לרכב

טיפול לרכב – הרכב שלנו הוא כלי עזר מאוד חשוב בחיי היומיום. כדי להמשיך ולהנות מהשימוש היומיומי בלי דאגות מיותרות, חייבים להקפיד על טיפול יעיל וטוב בכל תקופת זמן מוגדרת מראש. אף אחד לא נהנה להיתקע עם הרכב סתם כך בזמן הכי פחות מתאים לזה נכון?

אם תקפיד לעשות זאת אתה תהייה המרוויח העיקרי. תשמור על המכונית שלך משחיקה ומתקלות מסובכות, כדי להימנע משיבוש חיים נורמליים או במקרי קיצון אפילו השבתה מלאה.

טיפולים לרכב הם דבר חשוב ואין לזלזל בהם. אל תקמץ בטיפול כי אחר כך יהיה לזה מחיר כבד הרבה יותר!

למה כדאי לבצע טיפול לרכב במועד?

המכונית שלך היא מכונה שעובדת הרבה ואתה משתמש בה על בסיס יום יומי. לכן חשוב כי תטפל בה ותתחזק אותה בדיוק כמו שאתה מקפיד לתדלק אותה בזמן על מנת לא להיתקע באמצע הדרך. טיפולים במועד הנכון יאריכו את שנותיה של המכונית שלך על הכביש וגם ימנעו ממך להגיע למוסך עם תקלות פתאומיות ולא צפויות. טיפול לרכב בכל תקופת זמן מוגדרת תחסוך לך בהוצאות ותמנע ממך דאגות מיותרות.

טיפול לרכב – כל סוגי הרכבים

מוסך משה ממן בחולון מתמחה בטיפול בכל סוגי הרכבים שיש היום. יש לנו ניסיון רב שנים ונוכל לעזור לך בכל תקלה שצצה. חשוב שתכיר גם אתה כי לכל סוג רכב יש ספר רכב ובו מצוין מתי ואיך לדוגמא עליך להחליף שמן מנוע או שמן גיר. כל בדיקה נעשית בתקופה אחרת ולנו יש את הידע והניסיון בתחום. אם אינך בטוח מתי לטפל, תשאל אותנו. נשמח לעזור בכל שאלה. אחרי הטיפול הראשון אפשר פשוט לתזכר אותך בכל פעם במועד המשוער לטיפול. כך שלא תצטרך לדאוג לזה.

ניסיון רב, שירות יעיל ומהיר

המוסך שלנו פוגש רואה כל יום עשרות רכבים. עוברים אצלנו במוסך בכל חודש מאות רכבים מסוגים שונים. על כן צברנו ניסיון רב והכרות עם מגוון סוגי רכבים. טיפולים לרכב במוסך שלנו נעשים ברמה גבוהה ואיכותית והכי חשוב מבחינתך – מהירה! כל שעליך לעשות הוא לשים אצלנו את הרכב לטיפול תקופתי ואתה תקבל אותו בדיוק במועד בו התחייבנו לתת לך אותו.

טיפול לרכב במחיר משתלם

המחירים שאנו מציעים ללקוחותינו הם מחירים מעולים! אנו מכלילים בהצעת המחיר שתקבל מאיתנו גם את זמן העבודה וגם את חלקי החילוף ולא גובים ממך שקל מיותר. הקפדה על טיפול תקופתי לרכב תחסוך לך הרבה מאוד כסף ותמנע ממנו להגיע לשחיקה והחלפה מיותרת של חלקים יקרים. הטיפול ישמור על הרכב שלך במצב מעולה והרכב ישרת אותך עוד שנים רבות על הכביש. כמו כן אם תרצה למכור אותו תוכל להרבות במחיר עקב אותם טיפולים שהקפדת לעשות ושמרו על הרכב שלך במצב חדיש. על  הטיפולים ניתן לשלם או בכרטיס אשראי או בצ'קים – מה שהכי נוח לך.

מה עוד תוכל לבצע אצלנו?

מוסך משה ממן מתמחה בכל טיפולי הרכב הקיימים וכמו כן מבצע פעולות נוספות, להלן מספר דוגמאות לשירותים אותם אנו מציעים לך:

  • טסטים לרכבים
  • משפצים ומתקנים מנועים
  • משפצים ומתקנים גירים
  • שירותי מכונאות רכב
  • דיאגנוסטיקה
  • כיוון הגה
  • החלפת שמנים
  • בדיקת צמיגים והחלפתם לפי הצורך
  • ניקוי ושיפור ביצועים של הרכב שלך.

ועוד ועוד ועוד… לכל רכב שמגיע אלינו לטיפול אנו מקפידים לבצע בו בדיקה מקיפה של כל המערכות הקיימות על מנת לא לפספס דבר. במידה ואנו רואים תקלה ולו הקטנה ביותר אנו מקפידים לתקן אותה ולעדכן אותך. אנו זמינים לכל הלקוחות שלנו בכל שאלה ונשמח לעזור גם לך. מוסך משה ממן בחולון הוא מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה ובעל ציוד טכנולוגי מתקדם. מתחייבים לפתור כל תקלה במינימום זמן ובמחיר נוח.

הבאה הבא קודם הבא
לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך