רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

חינם !

בדיקה ממוחשבת נסיעת מבחן איתור תקלה והצעת מחיר ללא התחייבות

התקשר עכשיו 050-8464445.

ראשי גיר ידני גיר רגיל תיקון ושיפוץ

גיר ידני גיר רגיל תיקון ושיפוץ

תיקון גיר ידני

בעיה בגיר ידני? גיר רגיל?

שיפוץ, תיקון והחלפת גירים ידניים, גירים רגילים, מיבוא או מפירוק מהארץ. שירות למוניות, מכונאות כללית לכל סוגי הרכב, פתרון תקלות מכאניות וממוחשבות.

שיפוץ גירים ידניים – משה ממן מומחה לגירים:

פתרונות לתקלות מורכבות ומסובכות בגיר אוטומטי, גיר רגיל, גיר רובוטי וגיר טיפטרוניק, פתרון בעיות אלקטרוניות ומכאניות.

שיפוץ גיר ידני מחיר ומכונאות רכב ברמה אחת מעל כולם:

מוסך אסתטי ומסודר מורשה משרד התחבורה, דיאגנוסטיקה באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם, שירות אישי, אדיב, מקצועי ומהיר, פתרון בעיות דחופות במינימום זמן וכסף.
התחייבות למחירים אטרקטיביים, ניתן לשלם בכרטיס אשראי וצ'קים.

כל החלפת גיר או שיפוץ גיר כוללים:

  • תעודת אחריות

  • בדיקה ממוחשבת

  • נסיעת מבחן

  • החלפת פילטר

  • החלפת שמן גיר

  • בדיקה וטיפול במצנן הגיר

גירים ידניים גירים רגילים לרכב:

גיר אוטומטי לרכב אודי, אולדסמוביל, אוסטין, אינפיניטי, איסוזו,

אלפא רומאו, ב.מ.וו, ביואיק, דודג', דייהו, דייהטסו, הונדה, וולוו, טויוטה,

יגואר, יונדאי, לאדה, לינקולן, לקסוס, מאזדה, מזדה, מיצובישי, מרצדס, ניסן, סאאב, סובארו, סוזוקי, סיאט, סמארט, סקודה, פולקסווגן, פונטיאק, פורד, פורשה, פיאט, פג'ו, קדילק, קיה, קרייזלר, רובר, רנו, שברולט.

הרכב שלנו

הרכב שלנו מהווה כלי משמעותי ביותר בחיינו. בעזרת הרכב שלנו אנו יכולים לזוז ממקום למקום ולהגיע למקומות רחוקים מהבית שלנו בקלות, במהירות וביעילות. חלקים שונים ברכב שלנו אחראים על היכולת שלו לנסוע. חלק מהחלקים ברכב שלנו חשובים יותר מאשר חלקים אחרים וכן, ישנם חלקים ברכב שלנו שדורשים מעט מאד טיפול והשקעה ואילו חלקים אחרים אליהם כדאי להיות מודעים, הן בשל מורכבותם והן בשל חשיבותם בהשפעה על יכולתו של הרכב שלנו לעבוד באופן הראוי. חלק כזה הוא הגיר ברכב.

מה זה גיר?

גיר או בשמו האחר: תיבת הילוכים. הגיר ברכב שלנו מאפשר את המעבר של הכוח מהמנוע אל הגלגלים. בעצם, הגיר מתפקד כיחידה אשר מעבירה את הכוח לגלגלים ובכך מאפשרת להם לנוע. תנועה זו הכרחית כמובן לצורך הנסיעה ברכב.

שיפוץ גירים ידניים – סוגים של גיר וגיר ידני

תיבות הילוכים או בשם המוכר- גירים לרכב, יכולות להיות בעלות מאפיינים שונים אותם ניתן לחלק באופן כללי על פי סוגים של גירים. בין הגירים הפופולאריים הקיימים כיום ניתן לראות את הגיר האוטומטי שמאפשר לנהג נסיעה ללא מאמץ שקשור בהעברת הילוכים והתאמה לתנאי התנועה בכביש. גיר ידני מהוה סוג פופולארי נוסף של גירים לרכב והוא שולט במקומות שונים בעולם. גיר ידני דורש מהנהג להחליף הילוך בהתאם לתנאי הנסיעה וכן לעשות שימוש במצמד (קלאצ'). השליטה בהילוכים מאפשרת לנהג להתאים את רמת הכוח שמועברת לגלגלים לפי הצורך.

הפגיעה בגיר ידני והטיפול בה

פגיעה בתיבת הילוכים ידנית/ גיר ידני, עשויה להיות קטלנית לרכב שלנו. למעשה, כאשר הגיר לא מתפקד הגלגלים גם הם לא מתפקדים. פגיעה בגיר ידני יכולה לבוא לידי ביטוי בקשיים שונים המתעוררים כאשר אנו רוצים להחליף הילוך והיא יכולה בנוסף לכך להשבית את היכולת להעביר הילוכים לגמרי. לצורך תיקון גיר ידני יש לפנות לגורם מבין בתחום.

לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך