רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

חינם !

בדיקה ממוחשבת נסיעת מבחן איתור תקלה והצעת מחיר ללא התחייבות

התקשר עכשיו 050-8464445.

ראשי מכון גירים בחולון

מכון גירים בחולון

מכון גירים

מכון גירים אוטומטיים

דיאגנוסטיקה ממוחשבת, ציוד טכנולוגי מתקדם, שירות אישי ברמה שלא הכרת! מכון גירים מבצע
שיפוץ גירים, תיקון גירים, והחלפת גירים אוטומטיים וגירים ידניים מיבוא או מפירוק מהארץ.

משה ממן מומחה לגירים:

במכון אנחנו פותרים תקלות מורכבות ומסובכות בגיר אוטומטי, גיר רגיל, גיר רובוטי וגיר טיפטרוניק,
פתרון בעיות אלקטרוניות ומכאניות.

מכונאות רכב ברמה אחת מעל כולם:

מכון גירים אוטומטיים אסתטי ומסודר מורשה משרד התחבורה, דיאגנוסטיקה באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם, שירות אישי, אדיב, מקצועי ומהיר, פתרון בעיות דחופות במינימום זמן וכסף.
התחייבות למחירים אטרקטיביים, ניתן לשלם בכרטיס אשראי וצ'קים.

כל החלפת גיר או שיפוץ גיר כוללים:

  • תעודת אחריות

  • בדיקה ממוחשבת

  • נסיעת מבחן

  • החלפת פילטר

  • החלפת שמן גיר

  • בדיקה וטיפול במצנן הגיר

מכון גירים אוטומטיים בחולון לרכב:

גיר אוטומטי לרכב אודי, אולדסמוביל, אוסטין, אינפיניטי, איסוזו, אלפא רומאו, ב.מ.וו, ביואיק, דודג', דייהו, דייהטסו, הונדה, וולוו, טויוטה, יגואר, יונדאי, לאדה, לינקולן, לקסוס, מאזדה, מזדה, מיצובישי, מרצדס, ניסן, סאאב, סובארו, סוזוקי, סיאט, סמארט, סקודה, פולקסווגן, פונטיאק, פורד, פורשה, פיאט, פג'ו, קדילק, קיה, קרייזלר, רובר, רנו, שברולט.

מכון גירים

על מנת שהרכב שלנו יוכל לנוע על הכביש ולשמש אותנו כראוי, יש צורך שמספר מערכות מרכזיות ברכב שלנו תתפקדנה בצורה המתאימה. מערכות שונות ברכב שלנו בעלות חשיבות שונה בהשפעה על יכולת הרכב שלנו להתניע ולנוע ובין המערכות החשובות ביותר באוטו קיימת המערכת הכוללת את הגיר. הגיר ברכב הוא השם החלופי למה שמכונה- תיבת הילוכים. ללא תיבת הילוכים תקינה ברכב, לא נוכל לעשות בו שימוש כלל.

גירים לרכב

תפקידה של תיבת ההילוכים או בשמה האחר- הגיר, הוא להעביר כוח מהמנוע של הרכב אל הגלגלים של הרכב על מנת לאפשר לאלו להתגלגל ולנסוע. ההעברה של כוח זה היא כמובן הכרחית ומאפשרת א הנסיעה על הכביש. תיבת ההילוכים מאפשרת לנהג מידה מסוימת של שליטה בצורת הנסיעה. כך, הילוך נמוך מעביר כמות כוח אחרת לגלגלים מאשר הילוך גבוהה וכך למעשה ניתן לשלוט בגורמים כגון מהירות הנסיעה. תיבת ההילוכים אם כן היא אותו החלק ברכב שמתחזק את תנועת הגלגלים.

סוגים של גירים לרכב

קיימים סוגים שונים של גירים לרכב. בין הסוגים השונים ניתן למצוא את הגיר האוטומטי. זוהי תיבת הילוכים המופעלת ללא התערבות מצד הנהג (ואם התערבות אז מינימאלית ביותר) וכך היא מאפשרת לנהג להתמקד בגורמים אחרים שאליהם יש צורך להעביר תשומת לב במהלך נסיעה על הכביש. תיבת הילוכים אוטומטית היא פופולארית למדי בין קוני הרכב השונים. סוגים נוספים של גירים כוללים את הגיר האוטומט, גיר רובוטי, גיר חצי אוטומט ועוד. בחירת הגיר תשפיע כמובן על איכות הנסיעה.

מכון גירים

חשוב מאד לדעת כי כמו חלקים אחרים באוטו, גם הגיר של הרכב שלנו יכול להיפגע ולהינזק בעקבות נסיעות רבות ושימוש רב ברכב. ככל שהרכב עובר יותר קילומטרים בנסיעה על הכביש הוא נתון ליותר תהליכי בלאי וכך נפגעת גם עבודתו של הגיר. במקרה שרוצים לתקן את הגיר יש לפנות למכון גירים מוסמך ומורשה, לצורך התיקון ולעיתים כדי להתעניין בגיר חדש לגמרי. מכון גירים איכותי ביותר הוא אחד מהשירותים הניתנים על ידי משה ממן.

לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך