רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

חינם !

בדיקה ממוחשבת נסיעת מבחן איתור תקלה והצעת מחיר ללא התחייבות

התקשר עכשיו 050-8464445.

ראשי שיפוץ/תיקון גירים

שיפוץ/תיקון גירים

שיפוץ גירים אוטומטיים – בדיקת מחשב בחינם!

שיפוץ גירים, תיקון גירים, והחלפת גירים אוטומטיים וגירים ידניים מיבוא או מפירוק מהארץ.
שירות למוניות, מכונאות כללית לכל סוגי הרכב, פתרון תקלות מכאניות וממוחשבות.

שיפוץ גירים – משה ממן מומחה לגירים

מוסך משה ממן מתמחה במתן מענה מקצועי לטיפול בגירים, תיקון כל סוגי הגירים.

פתרונות לתקלות מורכבות ומסובכות בגיר אוטומטי, גיר רגיל, גיר רובוטי וגיר טיפטרוניק,
פתרון בעיות אלקטרוניות ומכאניות.

שיפוץ גיר – מכונאות רכב ברמה אחת מעל כולם:

מוסך בחולון, מסודר מורשה משרד התחבורה, דיאגנוסטיקה באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם, שירות אישי, אדיב, מקצועי ומהיר, פתרון בעיות דחופות במינימום זמן וכסף.
התחייבות למחירים אטרקטיביים, ניתן לשלם בכרטיס אשראי וצ'קים.

תיקון גירים

מה כלול במסגרת החלפת גיר/תיקון לרכב

  • תעודת אחריות

  • בדיקה ממוחשבת

  • נסיעת מבחן

  • החלפת פילטר

  • החלפת שמן גיר

  • בדיקה וטיפול במצנן הגיר

שיפוץ גיר לרכב – מטפלים בכל סוגי הרכבים:

מוסך משה ממן מתמחה ב-שיפוץ גיר אוטומטי לרכב אודי, אולדסמוביל, אוסטין, אינפיניטי, איסוזו, אלפא רומאו, ב.מ.וו, ביואיק, דודג', דייהו, דייהטסו, הונדה, וולוו, טויוטה, יגואר, יונדאי, לאדה, לינקולן, לקסוס, מאזדה, מזדה, מיצובישי, מרצדס, ניסן, סאאב, סובארו, סוזוקי, סיאט, סמארט, סקודה, פולקסווגן, פונטיאק, פורד, פורשה, פיאט, פג'ו, קדילק, קיה, קרייזלר, רובר, רנו, שברולט.

גיר רכב – הסבר כללי מהו?

גיר לרכב הוא השם הנרדף לתיבת ההילוכים ברכב שלנו. תיבת ההילוכים ברכב היא האחראית על ההגעה של כוח לגלגלים. תיבת ההילוכים, הגיר של הרכב שלנו, מעבירה את הכוח שמיוצר במנוע של הרכב אל היעד- הגלגלים. תיבת ההילוכים מורכבת מהילוכים שונים. בחירה בהילוך מסוים, תגרום להעברה של כמות שונה של כוח בהתאם להילוך הנבחר. הגיר ברכב שלנו הוא אחד מהחלקים המשמעותיים והחשובים ביותר שמאפשרים לנו בסופו של דבר להשתמש ברכב כדי לנסוע. הגיר מהווה חלק מרכזי ביותר שמגדיר הרבה מאד מאיכות הרכב. כמובן שקיימים מספר סוגים של תיבות הילוכים לרכב. בין הסוגים השונים ניתן למצוא את הגיר הידני, הגיר האוטומטי ועוד. מצבו של הגיר חשוב ביותר לתפקוד הרכב שלנו ובמקרים של פגיעה בגיר נדרש שיפוץ גיר מיידי.

שיפוץ גיר לרכב – מתי הגיע הזמן?

במידה ואתם שואלים את עצמכם מה יכול להוביל לכך שנצטרך להשתמש בשירותים של שיפוץ גיר, כדאי שתדעו כי כמו במגוון תחומים אחרים, גם ברכב שלנו, לשחיקה יש תפקיד חשוב מאד. רכב שנוסע על הכביש במשך תקופה ארוכה ועובר מספר רב של קילומטרים הוא רכב שבו הגיר נמצא במצב פחות טוב. השחיקה שנגרמת בעקבות הנסיעה הממושכת תורמת לבלאי רב ברכב שלנו. זה בתורו, גורם להעברה "לא חלקה" מהילוך להילוך ואף עשוי לפגוע בגיר בצורה כה חמורה עד שלא ניתן להחליף הילוכים כלל. במקרים קשים ביותר, הגיר יכול לצאת מכלל פעילות באופן קיצוני כתוצאה מסדיקה או שבירה חמורה שלו. במקרים כאלה ואחרים, בהם ישנה פגיעה חמורה בגיר של הרכב שלנו, כדאי להזדרז ולפנות למקצוענים בתחום שיפוץ גירים.

בנוסף – חשיבות המצבר

פרט נוסף אשר חשוב ברכב שלכם הוא המצבר. בדומה לחשיבות גיר הרכב, כך גם בחירת המצבר היא חשובה. אמנם ישנם סוגים רבים של מצברים לרכב אבל אם תבחרו את המצבר הנכון תוכלו להבטיח שאורך חייו של המצבר יהיה אופטימאלי. לשם כך עליכם לבחור במצבר שיתאים לרכב שלכם בצורה המיטבית.

 

 שיפוץ גיר לרכב – כל מה שצריך לדעת

שיפוץ גיריםשיפוץ גיר הוא הליך שדורש מיומנות רבה וכן ידע רב בתחום. במהלך שיפוץ גיר, מפרקים את הגיר מתוך הרכב ומפרקים אותו לחלקים הבסיסיים שלו. על מנת לתקן את הגיר ולהחזיר אותו למצב בו הוא יוכל לתפקד כרגיל, נדרשת החלפה של חלקים מסוימים בגיר. כך, ניתן למשל להחליף את גלגלי השיניים או אפילו את ה-"מוח" של הגיר כולו. לאחר הפירוק נעשית התקנה מחדש של הגיר והנה לכם גיר שעבר שיפוץ גיר והוא מוכן לשוב לפעולה.

כחלופה לסוג זה של גירים לרכב, ניתן למצוא את הגיר הידני לרכב וכן את הגיר הרובוטי. בשונה מהמקרה של גירים אוטומטים, שימוש בגיר ידני מכריח את הנהג להיות ער לתנאי הדרך, לקבוע את ההילוך המתאים לפיהם וללחוץ על דוושת המצמד בזמן הנכון. גיר רובוטי, מערב בין היתרונות של גירים אוטומטים לבין היתרונות של גירים ידניים על יד כך שהוא מאפשר להעביר הילוכים באופן ידני אך ללא צורך בלחיצה על דוושת המצמד.

לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך