רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

ראשי כללי שירותי הובלה למוסכים

שירותי הובלה למוסכים

admin כללי 01.10.20

הובלות

שירותי הובלה הם הגדרה כוללת לכל סוגי ההובלות הנחוצות למטרות שינוע של סחורות, תכולות ומוצרים מנקודה אחת לשנייה, וביניהן: הובלת תכולת דירות, בתים ומשרדים, הובלת תכולת חנויות ובתי עסק, הובלת מפעלים ושירותי הובלה נוספים ומיוחדים המותאמים לאופי וסוג הציוד הנחוץ לצרכי הובלה.

אחד מאותם שירותי הובלות מיוחדות הינו שירות הובלה למוסכים המיושם למטרות הובלה של חלקי רכב ו/או למטרות הובלה של רכיבי רכב, כאשר הובלת חלקי רכב מתייחס בעיקר להובלת חלקי חילוף והובלת רכיבי רכב מתייחס להובלה של רכיבים כגון: מנוע ותיבת הילוכים (גיר).

שירותי הובלה למוסכים – מי מתמחה בנושא?

שירותי הובלות למוסכים מוצעים לכם על ידי מספר נותני שירות בענף ההובלות והשליחויות וביניהם:

  • חברות הובלות – חברות אשר עוסקות ומתמחות במתן פתרונות הובלה לכל מטרה, לרבות, שירותי הובלה למוסכים של רכיבי רכב כאלו ואחרים.
  • חברת שליחויות – חברות העוסקות ומתמחה במתן שירותי שליחויות של חלקי רכב ממחסני חלפים וחלקי חילוף למוסכי השירות השונים.

 

כמו כן, שירותי ההובלה למוסכים מתבצעת על ידי מוסכי שירות שונים העוסקים במכירת מנועים וגירים משופצים, כאשר שירות ההובלה מתבצע על ידם למוסכי שירות אחרים בהם מתבצעות פעולות לתיקון רכבים להם נחוץ מנוע משופץ או גיר משופץ.

אחת מהנקודות החשובות לה יש לשים לב היא שכאשר אתם נדרשים לבצע הובלה של רכיבי רכב מסוג מנוע או גיר, תמיד חשוב לברר אל מול חברת השליחויות ו/או חברת ההובלות, מהם אמצעי ההובלה העומדים לרשותן.

מתי תדרשו לשירותי הובלה למוסכים?

בדומה לכל שירות הובלות אחר, גם לשירותי הובלה למוסכים תדרשו במקרים בהם תהיה נחוצה לכם פעולת שינוע של חלקי רכב ורכיבי רכב מנקודה אחת לשנייה. ברוב המקרים, מדובר בשירות הובלות המתקיים על ידי מוסכי שירות שונים הרוכשים חלקי רכב ורכיבי רכב ממחסן חלפים ו/או מוסך המתמחה במכירת מנועים וגירים משופצים.

מוסכים העוסקים ומתמחים במכירת מנועים משופצים ו/או גירים משופצים, מספקים שירותי הובלות למוסכים בכל חלקי הארץ, כאשר הובלת המנוע/גיר משופץ מתבצעת באמצעות רכבי הובלה המיועדים ומותאמים לצורך כך, וזאת בהתאם להיקף המנועים והגירים המשופצים המובלים על ידי המוסך למוסכים אחרים.

הבאה הבא קודם הבא
לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך