רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

ראשי כללי נתקעתם בלי מצבר? שירותי מצברים עד הבית בדיוק בשבילכם

נתקעתם בלי מצבר? שירותי מצברים עד הבית בדיוק בשבילכם

admin כללי 08.02.21

מצברים עד הבית

ככל הנראה, הדבר המרגיז בעולם, הוא לגלות תקלה בבוקר מוקדם בשעה שאתה ממהר לעבודה או כאשר אתה רוצה לחזור הביתה בסוף יום ארוך. כאשר מדובר על תקלה ברכב שלנו כנראה הדבר מעצבן שבעתיים. שכן תקלה ברכב היא לא רק תקלה ברכב, היא מכילה בתוכה את המחשבה הבלתי נמנעת על ההגעה למוסך, על התשלום הגבוה שצריך לצאת מהכיס בלי שהייתם מוכנים לכך ובעיקר על כך שברגע זה ממש אתם פשוט חסרי אונים, עייפים וצריכים להמתין לגרר.

מה זה מצבר

מצבר זו למעשה הבטרייה של הרכב. בראש ובראשונה תפקידו של המצבר הוא לקשר בין המפתח המסתובב בקלאץ' ולהביא להכרה של המכונה בכך שזה הזמן שלה להניע. אבל, מעבר למנגנון ההנעה הרגיל של הרכב, אנחנו צריכים את אותה אנרגיה על מנת לתפעל אלמנטים נוספים שנוספו לרכבים שלנו בעשרים השנים האחרונות ונראים לנו כאילו היו שם מאז ומעולם. אנחנו צריכים אנרגיה של חשמל על מנת להפעיל את המזגן, בלעדיו אנחנו לא יכולים בחום הארץ ישראלי המוכר, אנחנו צריכים אנרגיה כדי לשמוע מוזיקה בדרך, להשתמש בתוכנת ה- GPS האוטומטית של הרכב ועוד.

כמו כל בטרייה, גם מצבר עלול להתקלקל ולכן, במקרים מסוימים יש להחליף אותו. ישנן כמה סיבות מרכזיות שעלולות להביא למצבר מקולקל, כזה הדורש החלפה.

מה מביא לשחיקה של מצבר

  1. השארה של אורות דולקים או רדיו לא בכוונה: מה שגורם למצבר להוציא אנרגיה כאשר הרכב לא מונע. כך המצבר מוציא אנרגיה אותה הוא לא יכול להחזיר על ידי האנרגיה שהרכב מחדש תוך כדי תנועה.
  2. מים לא מלאים: לא פעם לקוחות שונים שוכחים למלא את המים במצבר מה שמביא לשחיקה שלו.

מה עושים כאשר מתגלה תקלה

בניגוד לתקלות אחרות ברכב, החלפה של מצבר וטיפול בו היא מלאכה קלה בסך הכול. בשנים האחרונות מתפתחת תופעה של חברות המביאות מצברים עד הבית על מנת לעזור לכם ליהנות מאוטו תקין בלי כל מאמץ מצדכם, בלי להגיע למוסך ובלי להתעצבן על החשבון המטורף אתו יצאתם בסוף הטיפול.  

הגעה של מצברים עד הבית היא לא דבר שריך להפתיע אותנו בעולם משתנה ומתחדש בו אנחנו יכולים להזמין כל דבר עד הבית, אז למה שבמקרה של הרכב שלנו זה יהיה שונה? כל שעליכם לעשות הוא להרים טלפון, להסביר בדיוק איפה אתם נמצאים ומה אתם צריכים ואנשי המקצוע כבר יעשו את דרכם אליכם עם מצבר חדש מוכן להנעה.

אם אתם חושבים כי הבאה של מצברים עד הבית בהכרח תהיה יקרה מהשירות אותו תקבלו במוסך, חישבו שנית. דווקא משום שהחברה עוסקת בהבאה של מצברים עד הבית, המגוון והיכולת להביא מצבר מתאים עבורכם במחיר נמוך יותר, יכולים להוזיל את מחיר החלפת המצבר באופן משמעותי.

הבאה הבא קודם הבא
לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך