רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

ראשי גירים אוטומטיים שיפוץ גיר ליונדאי בתל אביב

שיפוץ גיר ליונדאי בתל אביב

admin גירים אוטומטיים 01.10.20

Hyundai

מהו שיפוץ גיר אוטומטי? מהם אותם סימנים המעידים על כך שרכבכם סובל מבעיות בגיר ומדוע חשוב לבצע את פעולת שיפוץ הגיר של רכב היונדאי שלכם אך ורק במוסך מורשה של היצרן? התחילו לקרוא וגלו את התשובות לכל השאלות החשובות בנושא זה

שיפוץ גיר אוטומטי ו/או ידני לרכבי יונדאי, נדרש בכל אותם מצבים בהם אתם ניתן להבחין בבעיות שונות הקשורות לתיבת ההילוכים, וביניהם: קושי בהעברת הילוך, רעשים שונים העולים מכיוון המנוע ובעיקר כאשר הרכב נמצא בהילוך ניוטרל, האטת המהירות בעת העברת הילוך וסימנים נוספים. במידה ואתם מתגוררים באזור המרכזי, את פעולת שיפוץ גיר יונדאי חשוב שתעשו אך ורק באמצעות מוסך יונדאי בתל אביב המתמחה בנושא, כאשר גם לאילו מביניכם המתגוררים מחוץ לאזור המרכז, מומלץ להגיע למוסכי יונדאי באזור המרכז.

סימנים נוספים היכולים להעיד על בעיות בגיר

תקלות גיר ברכבי יונדאי עלולות להיווצר כתוצאה מ: בלאי טבעי, כניסת מים למערכת ואי-תחזוקה שוטפת של הרכב במוסכי יונדאי מורשים ו/או חוסר טיפול בזמן בתקלה. הסימנים היכולים להעיד על גיר תקול ברכבי היונדאי שבבעלותכם כוללים: רעשים בתיבת ההילוכים, נורת "מנוע" דולקת בלוח המחוונים והופעת ריח שרוף בזמן עמידת הרכב. סימנים אלו מחייבים אתכם לגשת למוסך מורשה יונדאי לצורך בירור הנושא.

מדוע חשוב לבצע את השיפוץ רק במוסכים מורשים של יונדאי?

שיפוץ גיר ליונדאי באמצעות מוסך יונדאי בתל אביב ובערים נוספות בהן פועלים מוסכים מורשים של יונדאי, היא פעולה המיועדת לצרכי תיקון של חלקים תקולים במערכת תיבת הגיר האוטומטי ו/או הידני שברכבי היונדאי שבבעלותכם. פעולת השיפוץ חשוב שתעשה רק במוסכי יונדאי מכיוון שהליך השיפוץ מצריך מספר פעולות מוסך אותן חשוב לקיים אך ורק באמצעות מכונאים המכירים היטב את מנגנון הגיר של רכבי יונדאי, כאשר בין יתר הפעולות המיושמות על ידי מוסך יונדאי בתל אביב במסגרת שיפוץ גיר ידני/אוטומטי של רכב היונדאי שבבעלותכם תמצאו:

 

  • דיאגנוסטיקה למטרות אבחון התקלה במערכת תיבת ההילוכים
  • תיקון או החלפה של החלקים התקולים במערכת
  • ניקוי יסודי של הגיר המשופץ

חשוב לדעת: ישנם מקרים בהם לא ניתן לשפץ את הגיר, כאשר גם החלפתם של החלקים התקולים כגון: ממירים, משאבות, הילוכי גיר וכדומה, לא יפתרו את הבעיה שברכבכם. במקרים אלו, האפשרות היחידה העומדת לרשותכם היא החלפה של כל תיבת ההילוכים וגם אותה חשוב ומומלץ לקיים אך ורק באמצעות מוסך יונדאי בתל אביב.

הבא הבא
לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך