רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

חינם !

בדיקה ממוחשבת נסיעת מבחן איתור תקלה והצעת מחיר ללא התחייבות

התקשר עכשיו 050-8464445.

ראשי החלפת גיר ברכב משה ממן

החלפת גיר ברכב משה ממן

החלפת גיר אוטומטי לרכב ישן

החלפת גיר ברכב

לפעמים כדאי ושווה יותר להחליף גיר אוטומטי!

החלפת גיר ברכב מתבצעת במקרה של גיר ישן עם קילומטרג' גבוהה במיוחד כאשר הגישה לרכבי הגיר מסובכת, ואברי התמסורת קשים לפירוק והחלפה. כמו כן, החלפת גיר יכולה להיות כדאית במקרה של תאונה קשה.

  • החלפת תיבות הילוכים מיבוא ומפירוק מהארץ ומחו"ל.

  • אחריות לכל עבודה בכפוף למשרד התחבורה.

משהו לא בסדר בגיר?

התופעות הללו רעשים, ריח שרוף, החלקות, דפיקות במעבר הילוך מעידות בדרך כלל על תקלה בגיר.

במקרה כזה הדבר הראשון שיש לעשות הוא להכנס למוסך או מכון גירים ולהתייעץ עם בעל מקצוע מוסמך ומנוסה על מנת לאבחן את התקלה ולהחליט האם ניתן לתקן או לשפץ או שנדרשת החלפת גיר.

טוב לדעת
אינך חייב לטפל ברכב רק במוסכי השירות של היבואן, כל בעל רכב רשאי להחליט היכן ברצונו לקבל שירות לרכבו. היבואן אינו רשאי לשלול את האחריות הכוללת לרכב אם בעליו בחר לבצע את הטיפולים התקופתיים במוסך מורשה – שאינו מוסך שירות מטעם היבואן. לפי צו סעיף 50ב' לחוק ההגבלים העסקיים.

פתרון לתקלות וטיפולים שוטפים לרכבים מיוחדים ורכבים מיבוא אישי.

הגיר (תיבת ההילוכים) הוא מערכת תמסורת הכוח מהמנוע אל הגלגלים.

זו בעצם מכונה המורכבת מגלגלי שיניים, צירים, חיישנים, גומיות, דיסקים, מערכות בקרה ומחשוב וכמובן גוף/מבנה המחזיק את כל אלה. תקלה יכולה להתגלות בכל אחד מהחלקים. במקרה של תקלה בקשר בין המחשב לגיר אפשר לצפות שהתיקון יהיה מהיר ולא יקר. 'החלקות' יכולות להיות תוצאה של שחיקה מוגברת של דסקיות החיכוך בתוך הגיר. השהייה בהצמדה (שילוב סופי של ההילוך) יכולה לנבוע מלחץ שמן נמוך כתוצאה מסתימה בפילטר. סתימה בפילטר עשויה להתרחש כתוצאה משבבים שנפרדו מדסקיות החיכוך. בקיצור, אבחון נכון של התקלה יחסוך לנו הרבה כסף וזמן. במקרה של סדק או שבר מבני או שחיקה מסיבית כתוצאה מבלאי טבעי, סביר מאוד שהחלפת גיר תהיה הכרחית. את החלפת הגיר מומלץ לבצע במכון גירים מוסמך ומורשה.

צריך לוודא שהחלפת גיר ברכב תכלול: בדיקה ממוחשבת. החלפת פילטר. שמן גיר. בדיקה וטיפול במצנן הגיר. נסיעת מבחן. תעודת אחריות.
בדרך כלל, יהיה אפשר לצמצם עלויות של החלפת הגיר לחדש על ידי תיאום והתקנה של גיר מיובא מחו"ל. איתור של גיר מיובא ומשופץ שעבר קילומטרז' נמוך הוא אופציה מצוינת. את האוטו נצטרך לשים במוסך/מכון גירים בערך לשלושה ימים, תלוי בעומס ובמצאי החלקים הנדרשים. בהקשר זה, חשוב לבדוק מה הם תנאי הביטוח והתנאים לקבלת רכב חלופי לזמן התיקון. אין להקל ראש בטיפול מהיר בתקלות והחלפת גיר, הוא עשוי להציל חיים.

לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך