רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

חינם !

בדיקה ממוחשבת נסיעת מבחן איתור תקלה והצעת מחיר ללא התחייבות

התקשר עכשיו 050-8464445.

ראשי בעיות באטם גירים אוטומטיים פורד

בעיות באטם גירים אוטומטיים פורד

בעיות באטם גירים אוטומטיים פורד

צריך תיקון גיר? להצעת מחיר חינם, לבדיקת גיר חינם התקשר עכשיו!
050-8464445

גירים אוטומטיים 6 הילוכים של יצרן הרכב פורד מדגם 6R60 6R80 הנעה אחורית מסדרת ZF. הן די פשוטות. המפתח להצלחה בתיקון בעיות באטם גירים אוטומטיים פורד היא לוודא שאתם מכירים את הרכיבים השונים ושיש ברשותכם את החלקים המתאימים.

היצרנית פורד מעדכנת קודים לתקלות לתיקון תיבת ההילוכים הזו, יש לדאוג שה- PCM (הסורק האלקטרוני) שמשתמשים בו לבדיקה ממוחשבת של הגיר מעודכן תדיר. כמו כן, בחוברת היצרן מובאים השמנים, הנוזלים והחומרים שאיתם כדאי לעבוד על מנת לשמור על פעילות אופטימאלית של תיבות הילוכים אלה.

בעיות באטם גוף השסתומים

האטם בין גוף השסתומים למשאבה ידוע כנוטה לעוף החוצה. זה עשוי לגרום למספר סימפטומים הנוגעים ללחץ נמוך, האטה בתאוצה או לנפילת הילוכים. בדרך כלל, הם מלווים בקריאת קודים שגויה עבור תיבת ההילוכים והסולינואיד. צריך לבצע בדיקה כשרמת השמנים בתיבה היא תקינה וודאו שיש ברשותכם את הבדיקה האחרונה. רק אחרי בדיקה, שהאגן והשמנים נקיים, יש להסיר א השסתום ולחשוד באטם.
תיקון גוף השסתומים לגוף השסתום יש אטם המהדק את גוף השסתומים אך הפלטה המפרידה. יש להקפיד להחליף את הפלטה בכל תיקון הקשור לשסתומים. כמו כל דבר, גם שסתומים אלה אינם חסינים משחיקה מכאנית ורוב החלקים התואמים זמינים עבור תיקונים נפוצים. תיבות ההילוכים של פורד 6R60\80 הן די פשוטות. המפתח להצלחה בתיקונים היא לוודא שאתם מכירים את הרכיבים השונים ושיש ברשותכם את החלקים המתאימים.

לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך