רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

חינם !

בדיקה ממוחשבת נסיעת מבחן איתור תקלה והצעת מחיר ללא התחייבות

התקשר עכשיו 050-8464445.

ראשי תיקון גירים

תיקון גירים

תיקון גירים

בעיה בגיר? הגיר ברכב צריך תיקון?

פתרונות לתקלות מורכבות ומסובכות

בגיר אוטומטי, גיר רגיל, גיר רובוטי וגיר טיפטרוניק, פתרון בעיות אלקטרוניות ומכאניות.

תיקון גיר אוטומטי במכון גירים מורשה ומעולה! התקשר לבדיקת מחשב, נסיעת מבחן והצעת מחיר -חינם!

מכונאות רכב ברמה אחת מעל כולם:

מוסך אסתטי ומסודר מורשה משרד התחבורה, דיאגנוסטיקה באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם, שירות אישי, אדיב, מקצועי ומהיר, פתרון בעיות דחופות במינימום זמן וכסף.
התחייבות למחירים אטרקטיביים, ניתן לשלם בכרטיס אשראי וצ'קים.

כל החלפת גיר או שיפוץ גיר כוללים:

  • תעודת אחריות

  • בדיקה ממוחשבת

  • נסיעת מבחן

  • החלפת פילטר

  • החלפת שמן גיר

  • בדיקה וטיפול במצנן הגיר

תיקון גירים אוטומטיים לרכב

מה זה גיר?

גיר הוא שם חלופי למה שמכונה תיבת הילוכים. תיבת ההילוכים ברכב היא האחראית לכך שהכוח שמפיק המנוע של הרכב שלנו, יועבר אל היעד שלו- הגלגלים. בעזרת העברת הכוח אל הגלגלים, מתאפשרת התנועה שלהם. כמובן שבשל התפקיד החשוב של הגיר ברכב שלנו, יש משמעות למצבו של הגיר ברכב. גיר פגוע הוא גיר שיפגע בתפקוד הרכב כולו והוא עשוי לא לאפשר נסיעה ברכב בכלל. קיימים גירים מסוגים שונים.

מה זה גיר אוטומטי?

גיר אוטומטי הוא אחד מהסוגים השונים של תיבות הילוכים לרכב. למעשה, קיימים מספר סוגים של גירים כאשר אנשים שונים מעדיפים גירים שונים על פי פונקציות שונות שהם משרתים. הגיר האוטומטי מהווה סוג של תיבת הילוכים פופולארית למדי שתופסת נתח שוק רציני ביותר בעולם הרכבים. הגיר האוטומטי פועל כך שהוא מחוסך מהנהג את הצורך להעביר הילוכים בשעת הנסיעה וכן את הצורך להשתמש במצמד (=קלאצ'). כאשר הגיר ברכב הוא אוטומטי, תשומת הלב של הנהג יכולה להיות ממוקדת כולה במתרחש על הכביש ללא התעסקות בפרטים כגון- התאמת ההילוך לתנאי הנסיעה.

תיקון גירים אוטומטיים

תיקון גירים אוטומטיים עשוי להיות הליך שכיח בקרב בעלי רכבים שעברו קילומטרים רבים בנסיעה. למעשה, ככל שהרכב נסע במשך זמן רב יותר על הכביש וכן לאורך מרחקים רבים יותר, כך הוא נתון יותר לנזקים השונים של תהליכי בלאי. אחד מהנפגעים הוא כמובן הגיר ברכב. גירים אוטומטיים שנפגעים (מסיבות שונות שלאו דווקא קשורות במשך השימוש ברכב) עשויים למנוע את השימוש ברכב באופן מוחלט ויש צורך להשקיע בתיקון שלהם.

צריך לתקן את הגיר ברכב?

כאשר יש צורך לתקן את הגיר האוטומטי ברכב פונים למכון גירים עם ציוד טכנולוגי מתקדם, המעניק שירותי תיקון גירים אוטומטיים. יש לבדוק האם המקום הנבחר הוא בעל רישיון של משרד התחבורה וכן בעל הידע והכישורים הנדרשים לצורך תיקון גירים אוטומטיים.

משה ממן מספק שירותי מכונאות כללים לרכב והוא עוסק בשיפוץ גירים אוטומטיים בין השאר. תיקון גירים אוטומטיים עשוי להיות מורכב בשל המערכת המורכבת של תיבת הילוכים מסוג זה ולכן כדאי להיעזר בשירותים של משה ממן המומחה בתחום. פנו למשה ממן ותהינו משירות איכותי, יעיל ומקצועי.

לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך