רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

ראשי כללי טיפים למיגון הרכב למניעת פריצה

טיפים למיגון הרכב למניעת פריצה

admin כללי 27.05.21

לצערנו, בשנים האחרונות, גניבת רכבים הפכה להיות תופעה נפוצה למדי. אנו שומעים על יותר ויותר אנשים שנגנב להם הרכב, ויכול להיות שזה אפילו קרה לכם באופן אישי. בכל מקרה, חשוב שננסה למגן את הרכב במטרה להגן עליו מפני פריצות – אפילו אם זה רק ליתר ביטחון.

איך למגן את הרכב מפני פריצות

רוצים לדעת איך ניתן למגן את הרכב, ולמנוע מגנבים להתעסק איתו? הנה 5 טיפים שיכולים לעזור לכם:

טיפ מס' 1 – תחנו בחנייה מרכזית ומוארת
כדאי לדעת שרוב גניבות הרכבים מתרחשות בלילה או במקומות בהם אין הרבה אנשים. ולכן, כדאי שתמיד תחנו במקום מרכזי, מואר ועמוס בתנועה ככל האפשר. בנוסף, העדיפו לחנות בחניונים בתשלום – רצוי כאלה שיש בהם שומר. הרי, פורץ רכבים שמעוניין לבצע גניבה לא יעשה זאת בחניון שיש בו מאבטח, או מצלמות.

טיפ מס' 2 – הצטיידו במנעול הגה, מנעול דוושות או מנעול הילוכים
ניתן להרחיק גנבי מכוניות גם באמצעות הצטיידות במנעולים שונים – כמו מנעול הגה, דוושות או הילוכים. מנעול ההגה גורם לנעילה של ההגה כל עוד לא מוכנס מפתח הרכב, והוא מסייע מאוד במניעת גניבות של מכוניות. ולכן, לא כדאי לוותר עליו. מנעולי הדוושות וההילוכים עובדים בצורה דומה, כאשר הם מונעים שימוש בחלקים אחרים של הרכב. ברוב המקרים, אחד מהסוגי המנעולים הללו יוכל לעזור לכם במניעת פריצות לא רצויות לרכב שלכם.

טיפ מס' 3 – רכשו מנעול עם קוד
טיפ נוסף למיגון הרכב מפני פריצות של גנבים – הוא להשתמש במנעול שנפתח על ידי הקלדת קוד סודי. התקנת מנעול זה פשוטה למדי, אך מכיוון שיש מנעולים מסוג זה שניתן לפרוץ בקלות, כדאי להשקיע על אלו המתקדמים והחדשים יותר. בנוסף, כמובן שעליכם להימנע מכתיבת הקוד הסודי על פתק שאתם משאירים ברכב, שכן כך למנעול אין בעצם שום תועלת, וזה מפספס את כל המטרה. 

טיפ מס' 4 – התקינו מערכת אזעקה מתקדמת ואיתורן GPS
דרכים יעילות נוספות למיגון הרכב הן להתקין אזעקה ואיתורן GPS על הרכב. אזעקה המצפצפת ללא הפסקה אמנם אסורה על פי חוק, אך היא יכולה להיות מחוברת למערכת המודיעה לכם על סכנת הפריצה לרכב, ובכך היא יכולה למנוע את גניבתו. ואילו איתורן ה-GPS יוכל לסייע לכם ולמשטרה לאתר את הרכב במקרה של גניבה.

טיפ מס' 5 – התייעצו עם פורץ רכבים מקצועי
אם אתם מעוניינים למגן את הרכב שלכם בצורה הטובה ביותר, כדאי שתיפנו לגורם מומחה, כמו פורץ רכבים מקצועי, שהוא למעשה מנעולן מוסמך. פורץ רכבים מקצועי ידע לייעץ ולהתאים את אמצעי המיגון המתקדמים, האיכותיים והמתאימים ביותר לסוג הרכב ולצרכים האישיים שלכם, ולכן אל תוותרו על התייעצות איתו. 

הבאה הבא קודם הבא
לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך