רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

ראשי כללי הדרך הבטוחה לרכישת משאית

הדרך הבטוחה לרכישת משאית

admin כללי 17.08.21

תחזוקה של משאית

עסקים ומפעלים רבים צריכים לעיתים תכופות לשנע ציוד ממקום למקום, ישנם כאלה שמשכירים משאית לצורך הובלה ואחרים מחזקים ברשותם משאית אחת או יותר.
כל בעל עסק מודע לכך שמשאית חזקה ואיכותית הינה עמוד התווך של החברה בפרט אם הם זקוקים לשירותי הובלה לעיתים קרובות, ברוב הפעמים משתלם ונוח יותר לרכוש משאית, כך שכלי הרכב יעמוד לרשותם והם יוכלו לעשות בו שימוש בכל עת שיצטרכו במקום להצטרך להשכיר כל פעם שירותי הובלה.

ענף המשאיות מציע מבחר גדול של כלי רכב בדגמים ובגדלים שונים, קניית משאית אינה דבר של מה בכך, אומנם, המבחר הוא גדול אך צריך לקחת בחשבון שלכל משאית יש את המטרה הייחודית שלה ולכן חשוב להתאים את המשאית לשימוש הרצוי.
ישנם משאיות למכירה: משאיות קירור, משאיות תובלה, משאיות במשקלים שונים ועוד.
מומלץ לקבל ייעוץ מגורם מקצועי שלפי הנתונים שתציגו בפניו כמו: סוגי הובלה ומטענים, כושר העמסה ועוד והוא יתאים לכם את המשאית שתענה בדיוק לצרכים שלכם.

4 טיפים חשובים לרכישת המשאית המתאימה לצרכים שלכם:

  1. גודל והנפח של המשאית – אחד הדברים החשובים בבחירת משאית הוא בדיקת הגודל שלה וכמה קיבולת היא יכולה להכיל מבחינת משקל וגודל. לא כל משאית יכולה להתאים לצרכים שלכם כי זה תלוי איזה מוצרים רוצים להוביל בה ובאיזה משקל מדובר, לכן חשוב מראש לבדוק את הנתונים הללו מראש על מנת לא להיכנס להוצאה כלכלית מיותרת העשויה להכביד על העסק.
  2. קניית משאית חדשה דורשת בדיקות ובירור מעמיק, במשאית יד שניה הכלל הזה חשוב עוד יותר, לבדוק תחזוקה, אחריות, תנאי מימון ועוד פרטים שאם לא נותנים עליהם את הדעת, יכולים להיכנס להוצאות גדולות ומיותרות, לכן אם אין לכם מספיק ידע והבנה בכך, ההמלצה היא לרכוש משאית חדשה.
  3. קחו בחשבון שקניית משאית דומה לשיפוץ דירה, מכינים תקציב מסוים מראש אך בסופו של דבר חורגים ממנו, יש הוצאות נוספות ואז משלמים יותר, כך גם בתחום רכישת משאיות, מתכננים משאית בעלות של סכום מסוים אך יש סיכוי שהמחיר יהיה קצת יותר גבוה בפרט אם מוצאים את המשאית שהכי תתאים לכם.
  4. שימו לב לפרטים הקטנים – ישנם פרטים שלכאורה נראים קטנים אך בפועל יש להם חשיבות רבה כמו לדוגמא: האם המשאית מקורית והגיעה ישירות מהיבואן, במידה וכן, בקשו אישורים המוכיחים זאת.
    בדיקת נתונים טכניים כמו האם היא ידנית, אוטומטית או רובוטית, האם מערכות הנהיגה כוללים מצלמה אחורית, חיישני פנים, מערכות אבטחה של המשאית ועוד.

רכישת משאית היא אינה עניין של מה בכך, זה אחד מסוג הפעולות היותר משמעותיות לכל עסק מסיבה זו חשוב לבצע תחקיר מדוייק, לברר בכל האמצעים העומדים לרשותכם כמו: יעוץ מבעל מקצוע, למצוא את המידע הרב בנושא דרך האינטרנט, ולפעול בכל דרך כזו או אחרת כך שתגיעו למשאית שהכי תתאים לצרכים שלכם.

הבאה הבא קודם הבא
לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך