רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

ראשי כללי מוסך מורשה משתלם או לא?

מוסך מורשה משתלם או לא?

admin כללי 18.10.21

הובלות

תקינותו של הרכב היא נושא חשוב ורוב בעלי הרכבים מודעים לחשיבות של תקינות הרכב ולכן אם יש תקלה או נראה להם שהרכב אינו מגיב כמו בעבר, כדאי להגיע אל מוסך אופל ולבדוק זאת באופן מעמיק. הכנו עבורכם מאמר קצרצר בנושא מוסך מורשה, במידה ואתם נתקלתם בבעיה יותר דחופה ברכבכם אנחנו ממליצים לכם לפנות אלינו שירותי מוסך בחולון משה ממן. 

מוסך מורשה איכותי 

רכבי אופל משרתים נהגים בארץ ובעולם כבר שנים רבות והם נחשבים רכבים מעולים שמעניקים לנהגים חווית נהיגה וכמעט ללא תקלות. עם זאת יש להגיע מעת לעת אל מוסך אופל כדי לבצע טיפולים על פי דרישת היצרן, על פי כמות הקילומטרים שגמע הרכב לאורך הזמן, או על פי פרק הזמן שעבר ממועד הטיפול הקודם.

בהתאם להנחיות של היצרן בכל טיפול מבצעים פעולות שונות כמו החלפת שמנים, פילטרים וגם בנקודות מסוימות רצועות טיימינג, בלמים ועוד. קיימת חשיבות רבה להגיע אל מוסך אופל מורשה אשר עובדי המוסך מבצעים את הטיפול באופן מושלם על פי רשימת הצ'ק ליסט שקבע היצרן. בדרך זו לא מדלגים על בדיקה של אף חלק חשוב והנהג מרגיש שיש לו שקט נפשי והוא יכול להמשיך ולנהוג ברכב הבטיחותי.

חשיבותם של הטיפולים השוטפים עבור רכבי אופל 

יש פריטים ברכב שנשחקים באופן טבעי עם הזמן כמו צמיגים, בלמים ורצועות. קיימת חשיבות להחליף אותם במועד כדי שלא תהיה סכנה בעת הנסיעה. רצועת טיימינג שנקרעת בעליות לירושלים מותירה את הנהג עם רכב תקול במסלול הנסיעה ללא כל יכולת לנוע לשוליים והוא מהווה סכנה בטיחותית חמורה לכל הנהגים ולכן חייבים לטפל בכך בעת ההתראה של מוסך. 

מקצועיות של עובדי המוסך 

מוסך אופל מורשה מעסיק עובדי מוסך מיומנים שחלקם עוסקים בכך שנים רבות. הידע הרב שלהם וההכרה של כל סוגי התקלות מובילה לכך שהם מאבחנים בקלות את התקלה הספציפית בכל רכב ומסבירים באדיבות רבה ללקוח את מהות התקלה ואת הפעולות שיש לבצע כדי לתקן זאת. לפעמים מדובר בנושא מכני שיש לטפל בו ולעיתים בחלפים שצריך להחליף כמו בלמים.

הכנה לטסט השנתי של הרכב 

לקראת המבחן השנתי מאד נוח לבעל הרכב להגיע אל מוסך אופל, כדי שעובדיו יבדקו באופן מקיף את מצב הרכב. יש מקרים שבהם אחת הנורות במנורות הקדמיות או האחוריות נשרפה, לעיתים הצמיגים שחוקים או שיש תקלה אחרת שתגרום לכך שהטסטר במכון הבדיקה לא יעביר את הרכב. לכן יהיה צורך להגיע אל מוסך אופל לטיפול בתקלה הנקודתית.

אפשר לחסוך מראש את אי הנוחות הזו ולהגיע למוסך לבדיקה המעמיקה, תיקון הנדרש ורק לאחר מכן הגעה למכון הבדיקות. גם פעולה זו מתבצעת על ידי עובדי המוסך ולכן נותר לבעל הרכב רק להשאיר את הרכב ליום שלם במוסך ובתום כל המהלך והטסט, הוא מגיע לאסוף את הרכב ולהמשיך בנסיעה בטיחותית.

הבאה הבא קודם הבא
לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך