רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

ראשי כללי כיצד לשמור על הרכב שישמור על המחירון

כיצד לשמור על הרכב שישמור על המחירון

admin כללי

שמירה על הרכב אומנם לא תבטיח 100% מניעת תקלות אך תעלה את הסיכוי שהרכב ישרוד במשך זמן רב יותר ללא תקלות חמורות כמו החלפת מנוע, בעיות ברצועות טיימינג וכדומה. על ידי טיפולים ותחזוקה שוטפים, הרכב יוכל לשמור על הערך שלו ולהגיע לקילומטרז' גבוה כך שתחסכו קניית רכב חדש כל כמה שנים או במידה ותרצו למכור אותו, תוכלו למכור במחיר מחירון או אפילו מעבר.

טפלו ברכבכם במוסכים מורשים

אנשים פוחדים להכניס את הרכב שלהם למוסך מורשה כי הם יודעים שככל הנראה המחיר יהיה יקר יותר מאשר במוסך פרטי ולכן נמנעים מכך. אך לא פעם נתקלנו במוסכים שלא יודעים לטפל בסוג מסויים של מכוניות ולמעשה הם בעלי מוסך פרטיים מטפלים בסוף במשהו אחר או שלא פותרים את הבעיה כלל. לפעמים הזול הוא היקר במקרה הזה. מעבר לחיסרון של המחיר, ישנם יתרונות רבים להכנסת רכב למוסך מורשה מכמה סיבות שהעיקריות בינהן הוא טיפול נכון ויסודי של הבעיה ברכב שככל הנראה לא תצטרכו לחזור ולטפל באותה בעיה שוב ושוב. על ידי קבלת הנחיות מהיצרן עצמו ואנשים מיומנים שיודעים לטפל  בידיוק בסוג הרכב שלכם מזה שנים ובבקיאות יתרה, תוכלו להיות בטוחים שהבעיה נפתרה לאחר שהרכב יוצא מהמוסך ולפעמים זה שווה את זה. 

בצעו טיפולים שוטפים 

אף אחד לא רוצה לגלות שהמנוע שלו נהרס בגלל שהוא לא שמר החלפת שמן מנוע, קירור ושאר הנוזלים בזמן. העובדה שמנוע יכול להתקלקל בעקבות אי תחזוקה שוטפת הינו מפחיד ואף אחד לא רוצה את זה. שמן מנוע שנמצא הרבה זמן מצטבר בתוכו לכלוך שיכול להרוס את המנוע ולכן מומלץ שיהיה שמן מנוע איכותי ולהחליף בזמן. כמו שיש שמן ששומר על המנוע, ישנו גם נוזל קירור ששומר על טמפרטורת המנוע מהתחממות יתר. במיוחד כאשר יש טורבו לרכב, נוזל קירור חשוב מאוד ומומלץ להשתמש בנוזל מקורי ואמין. 

מערכות התראה

מערכות התראה נהיו פופולריים יותר בשנים האחרונות גם בזכות יעילותן וגם בגלל שחברות הביטוח דורשות זאת על מנת להפחית במחירי הביטוח. מערכות התראה יכולות לשמור על הרכב מפני הירדמות בכבישים, בזמן חניית האוטו, בזמן הנסיעה ועוד. חלקים שהוחלפו ברכב במיוחד כאשר הם לא מקוריים, מורידים מערכיות הרכב ומהמחירון שלו. על ידי שימוש במערכות התראה, תוכלו לצמצם את הסבירות שרכבכם יתקע או יתנגש במכוניות או חפצים אחרים. 

הבאה הבא קודם הבא
לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך