רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

ראשי כללי איך לתקן את הפנצ'ר ולא להישאר עם חור בכיס

איך לתקן את הפנצ'ר ולא להישאר עם חור בכיס

admin כללי 25.04.21

פנצריה

פנצ'ר בגלגל יכול לקרות לנו בזמן הכי לא מתאים. מה שכן, עלינו לא להזניח אותו ולגשת כמה שיותר מהר לפנצ'רייה הקרובה. איך תוכלו להיות בטוחים שהביקור בפנצ'רייה יהיה בעלות הגיונית וכמו כן תוך שמירה על הבטיחות? אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאה…

מה כדאי לדעת כשמבקרים בפנצ'רייה?

אתם רוצים להיות בטוחים שלא יעבדו עליכם או יבצעו עבודה חלקית ועל כן, מומלץ ליישם את הכללים הבאים:

-הגעתם לפנצ'רייה? הגיע הזמן לעזוב את הטלפון הסלולרי. עליכם להתעניין מקרוב ולוודא שאכן הגלגל עם התקר נבדק על ידי עובד הפנצ'רייה.

-נסו להפגין ידע או להבין עניין. מומלץ לשאול לגבי שלבי הבדיקה, אופן תיקון הפנצ'ר וכו'. 

-הצמיגאי סיים את הבדיקה ונתן לכם פרטים על הבעיה? כעת בקשו ממנו לראות היכן נמצא התקר ומהי בדיוק הבעיה.

-הצמיגאי טען שהצמיגים יבשים ואתם חייבים להחליף אותם? בקשו שיראה לכם באיזה צמיגים מדובר. זכרו, צמיגים בדרך כלל יכולים להחזיק 3 עד 4 שנים, כל עוד הסוליה שלהם תקינה. אגב, אתם גם יכולים לבדוק את תאריך היצור של הצמיג וכך להחליט האם יש  צורך בהחלפת הצמיג או לא.

-הצמיגאי טען שהצמיגים שחוקים? בקשו ממנו להראות לכם את מידת השחיקה. ההמלצה היא להחליף צמיג שעומק החריצים שלו הוא 3 מילימטרים.

-הצמיגים נמצאים על סרן. על כן, אם יש צורך להחליף את הצמיג בסרן הקדמי או את הצמיג בסרן האחורי, העדיפות היא להחליף את שני הצמיגים שיושבים באותו הסרן ולא רק צמיג אחד.

-הצמיגאי הציע לכם לרכוש צמיג או צמיגים זולים? ההמלצה היא דווקא לסרב להצעה זו ולרכוש צמיגים של חברה ידועה. 

-מחיר הצמיג יכלול בתוכו גם ונטיל חדש וכמו כן איזון והרכבה ללא שום תוספת מחיר. כך שאם מבקשים מכם תוספת מחיר, כדאי שלא לבצע את העבודה באותה פנצ'רייה ולבחור פנצ'רייה אחרת.

-מחיר ממוצע של תיקון פנצ'ר יהיה 30 עד 50 שקלים, כולל זמן העבודה. אם קיבלתם שירות טוב, תוכלו גם להעניק טיפ לנותן השירות.

-מחיר ממוצע של צמיג יהיה 350 עד 550 שקלים. 

-על מנת שתוכלו לשמור על אורך חיים ארוך של הצמיגים, יש לבדוק לחץ אוויר לפחות פעם בחודש. גשו לתחנת הדלק הקרובה, אתרו את משאבת לחץ האוויר ובדקו את הלחץ ובמידת הצורך מלאו את הצמיגים.

-בדקו המלצות על הפנצ'רייה. לדוגמה, אם מדובר על פנצ'ריה בבני ברק הנמצאת במקום מגוריכם, בדקו שיש לה דירוג גבוה. יש המון פנצ'ריות בכל עיר ואתם רוצים להיות בטוחים שאתם מגיעים לאחת מומלצת שיש לה נותני שירות שעובדים בצורה מקצועית ויסודית וגם נותנים מחירים הוגנים.

שורה תחתונה

כל שעליכם לעשות הוא ליישם את הכללים שהוזכרו לעיל. כך בפעם הבאה שתגיעו לפנצ'רייה, אתם תוכלו להיות שקטים ורגועים שבדקתם את הכל ועבודת התיקון תבוצע על הצד הטוב ביותר. 

הבאה הבא קודם הבא
לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך