רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

ראשי כללי בניית תחנות עבודה כנגד תנאי מזג האוויר קשים באמצעות אוהלים

בניית תחנות עבודה כנגד תנאי מזג האוויר קשים באמצעות אוהלים

c@digitouch.co.il כללי 12.05.22

קיימים לא מעט פרויקטים שדורשים מצוות העובדים לשהות במקום יום ולילה, ובמיוחד כאשר מדובר בפרויקטים של בנייה באזורים מרוחקים. כאשר כך המקרה, חשוב לבנות תחנות עבודה המעניקות תנאים נוחים לפועלים ולעובדים באזור. אחת הסיבות לכך זה ששהיית העובדים באתר גם חוסכת זמן, וגם ממקלה על הפועלים מלנסוע הלוך ושוב לאזורים שהם לא תמיד ממוקמים בקרבתם או בעלי גישה מהירה. יחד עם זאת, לא תמיד התנאים הסביבתיים משתפים פעולה ובעיקר מזג האוויר שיכול להקשות במיוחד. אז מהו הפתרון לכך? התשובה היא אוהלים גדולים. אך מה הייחוד שלהם והיכן ניתן לרכוש אותם? על כך בדיוק נדון במאמר זה.

מהם אוהלים גדולים למכירה?

אוהלים גדולים למכירה הם אוהלי אירוח עצומים שמעניקים תנאים איכותיים במיוחד בעזרת חומרי גלם עמידים ומאפיינים טכנולוגיים שמסייעים לייצר חלל פנימי מוגן, מואר וממוזג. האוהלים הייחודיים הללו מכילים גנרטור שמספק מידת חשמל מותאמת לצרכי האוהל, לתאורה, להכנת אוכל, ולפתרונות חימום וקירור של האוהל. האוהלים מגיעים במידות וגדלים שונים המכילים כמות שונה של אנשים הנעה בין 9-24 איש, והינם עשויים מחומר PVC האטום למים ולגשם, וחסין לאש. כמו כן הקונסטרוקציה עצמה עשויה מברזל מגוולד כך שגם אם הוא נרטב הוא אינו מחליד ושומר על עמידות איתנה של מבנה האוהל. מדובר באוהלים שמיועדים להעניק חלל נוח ובטוח בכל מקום שתבחרו, בין אם מדובר באמצע המדבר, ובין אם מדובר על הר בצפון, וניתן לאחסן בהם שולחנות, כיסאות, מטבח נייד, ציוד שינה ועוד.  כך או כך, אוהלים גדולים למכירה הם פתרון יעיל לתחנות עבודה הדורשות שהייה באתר סביב השעון.

כיצד נעשית הרכבת האוהל?

מדובר בהרכבה פשוטה הדורשת כבין שלושה ארבעה אנשים (תלוי בגודל האוהל) כאשר בתחילת תהליך ההרכבה מתחילים בהרכבת גג האוהל על משטח ישר ולאחר מכן מתחילים ב"הלבשת" הבג על הגג ומותחים עד שזה אדוק מספיק ומקבעים את הבד עם גומיות ייעודיות. לאחר מכן, מעמידים את האוהל באופן מאונך ומרכיבים את החלונות ואת הכניסה והיציאה של האוהל. חשוב לומר שבכל רכישה, האוהל מגיע עם הוראות הרכבה פשוטות וברורות שמסבירות צעד אחר צעד כיצד להרכיב את הדגם שבחרתם.

מדוע זה מומלץ להשתמש באוהלים גדולים כתחנות עבודה?

בין אם אתם מעוניינים באוהלים הללו כדי להקים מבנה מגורים באתר עבודה שסובב סביב השעון, ובין אם אתם מעוניינים באוהלים האלה כדי להקים אזור משרדי בתנאים סביבתיים מאתגרים, החשיבות של תנאי העבודה משפיעה גם על הביצועים, ולכן זה חשוב ליצור לכם ולעובדים שלכם סביבת עבודה בתנאים הטובים ביותר. מעבר לכך, האוהל עוזר להגן עליכם ועל הציוד היקר שלכם מגשמים, מרוחות, ומהשמש הקופחת. כמו כן, אוהלים גדולים מכירה הם רכישה משתלמת במיוחד מכיוון שהם אוהלים רב-פעמיים והם יוכלו לשמש לכם כתחנות עבודה גם בפרויקטים העתידיים שלכם.

אז אתם מתעניינים באוהלים גדולים למכירה?

לחצו כאן חברת בוקסמאסטר תשמח לעמוד לשירותכם

הבאה הבא קודם הבא
לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך