רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

ראשי כללי 4 יתרונות של רכב משוריין

4 יתרונות של רכב משוריין

admin כללי 14.03.21

רכב משוריין

בעבר, היינו נוהגים לראות רכבים משוריינים רק בקרב אנשי ממשל או גורמים מסוימים אשר היה ידוע שהם מאוימים על ידי אחרים מסיבה כזו או אחרת. אנשים פרטיים שהיו בוחרים לרכוש רכב משוריין, עשו זאת בדרך כלל, אם היתה להם אפשרות כלכלית וסיבה באמת טובה לכך, למשל, אנשי עסקים שחששו שמישהו ינסה לפגוע בהם או במשפחתם, בגלל הונם הרב.

היום לעומת זאת, השימוש ברכב משוריין הוא הרבה יותר פופולארי. לא רק בקרב אנשי ממשל אשר מחויבים להשתמש ברכב מסוג זה על פי דרישות כוחות הביטחון, אלא גם בקרב אנשים פרטיים, החל מאנשי עסקים כאמור, בנקאים, ספורטאים, מוזיקאים ואנשים בעלי פרופיל ציבורי גבוה או כאלה שמוכרים בתחומם.

למה אנשים בוחרים להשתמש ברכב משוריין

יש לכך הסבר מעשי והסבר פסיכולוגי. ההסבר המעשי הוא, רכב משוריין באמת יכול להגן עליהם. אם הם מאוימים או עלולים להגיע למצב בו הם יצטרכו להתמודד עם איום כזה או אחר, הרי שהרכב יגן עליהם כשהם בדרכים. צריך לזכור, חלק גדול מהזמן אנחנו מבלים היום על הכבישים במקומות שונים.

ההסבר הפסיכולוגי הוא, גם אם האיום הוא לא ממשי, לא תמיד חווים אותו בצורה כזו. כלומר, יש מקרים בהם החוויה של האיום הוא הרבה יותר ממשי מאשר מה שקיים בפועל. לכן אותם אנשים בוחרים להשתמש ברכב משוריין, על מנת שהם יוכלו להרגיש מוגנים בכל מקום ובכל זמן.

מה היתרונות של רכבים משוריין

יתרון ראשון, רכב משוריין מגן על היושבים בתוכו מפני אפשרות של ירי. על כן, הוא יכול להגן עליהם מפני שודדים או מפני פיגועי ירי. לצערנו אנחנו מכירים זאת היטב בלא מעט אזורים וכבישים ברחבי ישראל, ולכן זה חיוני.

יתרון שני, ישנם רכבים משוריינים אשר יכולים גם להחזיק מעמד כאשר מדובר על מקרים יותר חמורים מירי, זה כמובן אומר שהרכב הוא הרבה יותר חזק, הרבה יותר איכותי, מצד שני הוא גם הרבה יותר יקר מאשר רכב משוריין רגיל.

יתרון שלישי, רכב משוריין באופן כללי, הוא הרבה יותר חזק מרכב רגיל. הפח והחלונות שלו אמורים להחזיק מעמד במצבי איום שונים. לכן סיכוי סביר שהרכב יחזיק מעמד גם במקרה של תאונות, כאשר הוא סופג פגיעות כאלה ואחרות.

יתרון רביעי, רכב משוריין מאפשר לנוסעים בו להגיע לכל מקום ללא חשש. בין אם מדובר על שכונות בעלות איום וסיכון כזה או אחר, אזורי עימות ואיום ביטחוני ועוד. לכן, הרבה מאוד אנשים יעדיפו להשקיע ולרכוש רכב כזה ולא להסתפק ברכב רגיל. בוודאי אם הם נמצאים הרבה על הכביש.

חשוב לציין, רכב משוריין יכול גם לכלול פריטים ואביזרים פנימיים אשר יהפכו את הנסיעה להרבה יותר נעימה, נוחה, כך שיהיה ניתן לשהות ברכב זמן רב ללא בעיה.

הבאה הבא קודם הבא
לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך