רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

ראשי כללי 3 יתרונות של מערכות כריזה

3 יתרונות של מערכות כריזה

admin כללי 09.09.21

לא פעם, כשאנחנו נוסעים בכבישי ישראל, בין אם זה בכבישים עירוניים ובין אם זה בכבישים בינעירוניים, אנחנו מוצאים את עצמנו עומדים ליד רכבים אשר הנהגים שלהם או מישהו אחר מתוכם, מכריז בקול רם, בין אם זה לשטח הפנימי של הרכב ובין אם זה לשטח הפתוח שמחוץ לרכב, בין אם מדובר בכביש עצמו או בשולי הכביש ובכל מקום אחר, אפשרי.

אותם נהגים ואנשים אחרים שנמצאים בתוך הרכב, עושים זאת באמצעות שימוש במערכת כריזה. מדובר על מערכת שמותקנת בתוך הרכב, כאשר הרמקולים שלהם יכולים להיות מופנים אל פנים הרחב וכן אל החלק שמחוץ לרכב. המערכת כוללת כמובן גם מיקרופון שמאפשר לדבר בקול רם, וכן לוח בקרה שמאפשר לווסת את רמת הדציבלים של המערכת.

לשם מה צריך מערכת כריזה ומי משתמש בה?

מערכת כריזה יכולה לשרת צרכים שונים, בין אם זה במקרי חירום, כמו למשל אם יש צורך לפנות את הכביש למעבר של רכב ביטחון או רכב רפואי, בין אם זה במקרים בהם יש צורך לבקש מרכב מסוים לפנות חנייה או לעצור בצד הדרך מסיבה כזו או אחרת ועוד. כמו כן, ניתן להשתמש במערכת כריזה לצרכים מסחריים, שיווקיים, כפי שנהוג לא פעם ברכבים המשמשים למכירת מוצרים ושירותים מסוגים שונים.

בעיקרון, אנחנו יכולים למצוא קהלים שונים ומגוונים אשר משתמשים במערכות אלו. מערכת כריזה משמשת רכבי ביטחון (משטרה, צבא), אמבולנסים, רכבים של פיקוח עירוני, חברות שמירה, וכאמור גם גורמים פרטיים שמשתמשים במערכת לצרכי מסחר, שיווק או לצרכים אחרים.

יש מקרים בהם השימוש במערכת נעשה באופן חד פעמי, למשל, בימי בחירות אנחנו יכולים לשמוע אנשים מכריזים מתוך רכבים נוסעים במטרה לעודד אנשים לצאת ולהצביע. יש מקרים בהם מגזרים מסוימים משתמשים במערכת כריזה לצרכים פנימיים, למשל, בציבור החרדי נהוג להשתמש במערכת זו בשביל להעביר מידע, לדווח הודעות לקהל הרחב (במקום להשתמש בכלי תקשורת).

מה היתרונות של מערכת כריזה

ניתן למצוא מגוון יתרונות לשימוש של מערכת כריזה. אנחנו נציג שלושה יתרונות בולטים. לפני כן רק נציין, אם רוצים להשתמש במערכת כריזה בצורה נכונה ולנצל את היתרונות שלה, מוטב לרכוש ולהתקין מערכת איכותית, מוטב כמובן גם לעשות זאת דרך מקום שמתמחה בכך.

היתרון הראשון, המערכת חוסכת הרבה מאוד זמן וטרחה במקום לצאת מהרכב ולבקש מנהגים לפנות את הדרך, או להשתמש באמצעים אחרים. המערכת מאפשרת לעשות זאת מתוך הרכב בצורה פשוטה ונוחה.

היתרון השני, כאמור, המערכת מתאימה גם לקהל חיצוני וגם לקהל בתוך הרכב. למשל, ברכבי הסעות, אפשר להשתמש במערכת בשביל לקרוא לנוסעים או להכריז בפניהם על נקודות עצירה ואיסוף ועוד.

היתרון השלישי, המערכת יכולה להחזיק מעמד זמן רב וניתן לנייד אותה מרכב לרכב ללא שום בעיה ולהשתמש בה לצרכים שונים ומגוונים.

הבאה הבא קודם הבא
לייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך
ייעוץ ישיר עם בעל המוסך